Hakkımızda

Sonaris, günümüzde rekabetin giderek zorlaştığı iş dünyasında en güncel ve doğru bilgileri sunduğu hizmetlerle müşterilerini, rakiplerinden bir adım öne taşır.

Güncel bilgiler neden önemlidir?

Dijital pazarlama, geleneksel pazarlama ve teknolojiye bağlı olarak gelişen ve her aşamasında ölçülebilen dinamik bir yapıya sahiptir. Bunun sonucunda ortaya çıkan güncel bilgiler strateji, planlama, yatırım getirisi ve analiz ile ortaya koyulan raporlar ve yayınları kapsar. Bu bilgilerin takibi neticesinde oluşturulacak strateji ve planlama gerçek verilere dayanan, her aşamasında ölçülebilen ve en önemlisi yatırım getirisi hesabı yapılmış bir temele dayandığından tüm karar alma süreçlerini kolaylaştırır ve sizi gereksiz yatırım harcamalarından kurtarır.

Güncel raporların takibini ne şekilde yapıyorsunuz?

Sonaris, ICT Danışmanlık Ltd. vasıtasıyla dijital pazarlama ve müşteri deneyimi konularında sürekli eğitim almaktadır.

Bu raporların içeriğinde ne gibi bilgiler oluyor?

Bu raporlarda, dijital pazarlama ile bağlantılı kullanılan en yeni teknoloji ve yöntemlerin kullanıcı üzerindeki etkileri ölçülerek analiz edilmektedir. Örnek olarak en son eğitimini aldığımız raporda AI- yapay zekanın dijital deneyim üzerinde etkisini incelenmiş ve insanların sesli asistan-komut sistemini kullanarak mobil cihazlarda ne tür işlemler yaptığı en çok hangi kelimeleri kullandığı ölçümlenerek analiz edilmiş ve 100 e yakın dijital stratejistin, gelecekte “AI-Yapay zeka, voice assistant, chatbot, virtual asistant” gibi uygulamaların dijital kullanıcı deneyimine ne tür bir etkisi olacağı üzerine görüşlerine yer verilmiştir.

Yukarıdakileri anladım ama dijital pazarlamanın henüz başındayız bizim için neler yapabilirsiniz?

Yukarıda anlattıklarımız esasında dijital pazarlamada her mecrada denenen yöntem ve usullerin analiz edildiğini ve ölçümlendiğini bilmenizi istememizdir. Sosyal medya, e-ticaret, içerik strateji ve planlama, kullanıcı deneyimi vb… gibi konular ülkemizde yeni gelişmekte olan konular olmakla birlikte bu konulara ilişkin temel yöntem ve usuller yıllar önce denenmiş, ölçümlenmiş ve analiz edilerek temel prensipleri ortaya koyulmuştur.

Sonaris, dijital pazarlamanın hangi aşamasında olursanız olun işletmenize uygun en verimli dijital pazarlama yöntem ve uygulamalarını, rakamlarla birlikte ortaya koyarak geleceğe yönelik en doğru kararı almanızı sağlar. Karar sürecinden sonra uygulama sürecinde çalışanları ve iş ortakları vasıtasıyla size istediğiniz hizmetleri verebileceği gibi kendi bünyenizde istihdam etmek istediğiniz personelin işe alım ve eğitim süreçlerinde veya başka şirketlerle anlaşma süreçlerinde size danışmanlık hizmeti vererek en doğru seçim yapmanızda yardımcı olur.

Tüm yukarıdaki bilgilere rağmen daha detaylı bilgi almak istiyorum ne yapmalıyım?

Bilgi almak istediğiniz konuyla ilgili olarak bize e-posta veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişim geçin.

info@sonarisdigital.com